sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Miasto Dzieci w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku
2010-06-29 09:30

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie projektu "Miasto Dzieci”. Muzeum już po raz trzeci podczas pierwszych dwóch tygodni sierpnia wśród zabytkowych lokomotyw i wagonów zamienia się w Miasto Dzieci, w miasto którym około 200 młodych obywateli będzie zarządzało swoim miastem.


Opis projektu:

W wagonach towarowych, w drewnianych domkach oraz w zabudowaniach Muzeum tworzy się stanowiska pracy, urzędy, sklepiki, wszystko to co powinno znajdować się w mieście, jest to: Biuro Meldunkowe, Biuro Pracy, Straż Pożarna, Szpital, Piekarnia, Restauracja, Kawiarnia, Bank, Fryzjer, Kino, Teatr, itd. Co dziennie od godziny 10.00 po otrzymaniu Dowodu Osobistego a następnie Karty Pracy dzieci pod opieką wolontariuszy przystępują do pracy w wybranym przez siebie zawodzie. W Mieście Dzieci obowiązuje dwuzmianowy system pracy. Podczas przerw organizowane są atrakcje kulturalne, zapraszani są ciekawi ludzie, przedstawiciele różnych zawodów. Atrakcją są także aukcje gdzie młodzi obywatele mogą kupić co zostało wyprodukowane w mieście przez swoich kolegów a także rzeczy podarowane przez przychylne osoby. W Mieście Dzieci wybierana jest przez młodych mieszkańców Rada Miasta , Burmistrz a pod koniec każdego dnia dzieci mają szanse zabierania głosu w zebraniach obywatelskich.

W trakcie każdego dnia młodzi pracownicy dostają ciepły posiłek a ponadto mogą za zarobioną specjalną przez siebie walutę zakupić smakołyki w restauracji czy kawiarni. Każdy dzień to nowe wrażenia, doznania, przygody oraz wiedza o codziennym życiu.
Projekt Miasto Dzieci to przede wszystkim wychowanie przez prace w formie zabawy. Dzieci w wieku szkolnym uczą się na czym polega praca samorządu, życie w mieście, praca wielu osób, które tworzą społeczność i jakie tworzą wzajemne relacje. Dzieci podczas pracy w wybranych przez siebie zawodach nabierają szacunku do pieniędzy i pracy. Poprzez pracę ze swoimi rówieśnikami kształtują wrażliwości i rozwijają talenty.

Wolontariusze którzy podczas pracy z dziećmi nabierają umiejętności wykonywania zawodu uczą się odpowiedzialności za swoich podopiecznych i nabywają nauki o zarządzaniu.
Miasto Dzieci to projekt który integruje środowisko, analizuje i odkrywa potrzeby w społeczności lokalnej, pozwala zdefiniować najważniejsze cele i potrzeby.
Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej jest organizacją pożytku publicznego i z własnych środków finansowych nie jest w stanie utrzymać przez dwa tygodnie tej charytatywnej imprezy. Miasto, którym będą zarządzać dzieci potrzebuje wsparcia w wyposażeniu zawodów takich jak: gipsownia, restauracja, kawiarnia, redakcja, pracownia biżuterii, kwiaciarnia oraz w pracach poligraficznych, codziennych posiłków dla dzieci, opiekunów i wolontariuszy. Mile widziane są osoby, które przekażą dzieciom znajomość zawodową w restauracji, kawiarni, piekarni, kółku teatralnym,
tanecznym ( kreatywność chętnych bez ograniczeń). Zamiarem jest utworzenie schroniska dla zwierząt, gdzie chętnie widziane są zwierzęta, którymi będą opiekowały się dzieci.

Zwracamy się do Państwa jako osób znających potrzeby środowiska lokalnego o pomoc charytatywną i o ile jest to możliwe materialną przy organizacji tego przedsięwzięcia.
Zobowiązujemy się wyeksponować na naszych materiałach Państwa współudział w tym przedsięwzięciu.

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa
ul.Towarowa 4
58-140 Jaworzyna Śląska
tel/fax 0-74 856-43-30
www.muzeumtechniki.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: