sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Po opadach rzeka Pełcznica pod obserwacją
2009-06-24 09:04

Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz powołał sztab kryzysowy w związku ze wzmożonymi opadami deszczu oraz podnoszeniem się poziomu wody w rzece Pełcznicy. Od dzisiaj, czyli od 23 czerwca, prowadzony będzie całodobowy monitoring stanu rzeki zarówno w dzielnicy Pełcznica jak i Ciernie, które są najbardziej narażone na wystąpienie rzeki z koryta.
- O godz. 9. w dolnych Cierniach Pełcznica znajdowała się na wysokim poziomie, rzeka w niektórych miejscach wychodziła już ponad koronę murów oporowych – mówi Ireneusz Zyska, zastępca burmistrza miasta i szef sztabu kryzysowego. – Jednak na razie sytuacja nieco się unormowała, woda opadła o około 30 centymetrów. Na bieżąco śledzimy zarówno komunikaty meteorologiczne jak i to, co dzieje się w Wałbrzychu, gdyż Pełcznica stanowi zlewnię dla górskich rzeczek i strumyków i nasilenie zjawisk atmosferycznych właśnie w tym rejonie jest dla nas największym zagrożeniem.


Samorząd przygotował 5 tysięcy worków z piaskiem, które w każdej chwili mogą być rozdane mieszkańcom miasta. Zakład Gospodarki Komunalnej jest już przygotowany do ich dystrybucji.
Synoptycy zapowiadają nasilone opady deszczu oraz burze przez najbliższy tydzień.

Synoptycy zapowiadają opady deszczu w całym regionie, okresami silne z lokalnymi burzami. Przewiduje się, że padać będzie z przerwami przez cały tydzień.
Z informacji przekazanych przez Wydział Zarządzania Kryzysowego świdnickiego starostwa wynika, że w tej chwili pod tunelem przy ul. Kopernika w Świdnicy zebrało się ponad pół metra wody, która utrudnia przejazd. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnych środków ostrożności, ponieważ zarówno w rowach jak i na ulicach zebrało się sporo wody.

- Obecnie odnotowaliśmy wiele zgłoszeń od kierowców, którzy zgubili tablice rejestracyjne. Wszystkie odnalezione na drogach tablice przekazaliśmy do Wydziału Komunikacji świdnickiego starostwa i tam można je odebrać – wyjaśnia Kazimierz Siemieniecki, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego.

Problem z przejazdem wystepuje także w Wałbrzychu. Na ul. II Armii, łączącej Biały Kamień z Sobięcinem, głęboikie rozlewisko uniemożliwia przejazd samochodom osobowym w obu kierunkach. Utrudnienia, spowodowane rozlewiskami, występują także na ul. Andersa.

O szczególną uwagę proszeni są także mieszkańcy miejscowości, które często narażane były na lokalne podtopienia. Z powodu silnych opadów takie podtopienia mogą występować. Dodatkowo mogą wystąpić uszkodzenia dróg i budynków, a także zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych. Na tą chwilę nie przewiduje się wzrostu stanów wody w rzekach powyżej stanów alarmowych.
Kilka razy interweniowała Straż Pożarna udzielając pomocy mieszkańcom naszego powiatu. Wzywana była m.in. przez mieszkańców Jaworzyny Śląskiej i Gminy Świdnica.

Źródło: regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: