sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Obniżyć cenę wody w powiecie wałbrzyskim
2009-06-25 09:25

- Woda w powiecie wałbrzyskim może być tańsza - twierdzi Sojusz Lewicy Demokratycznej w Wałbrzychu. I organizuje społeczną akcję zbierania podpisów pod petycją w tej sprawie. Dokument trafi do samorządów gmin, wchodzących w skład Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Komunikacji. - To jest populistyczne ściganie się z PiS - mówi Zdzisław Dobrowolski, radny Wałbrzycha z… SLD!
- W ciągu ostatnich dwóch lat ceny wody wzrosły o ponad 60 procent – tłumaczy powiatowa radna Krystyna Herman.
Według lewicowych działaczy, wysoka cena wody i ścieków to pokłosie braku woli do przeprowadzenia zmian, które mogłyby ograniczyć opłaty.


- Konieczna jest reorganizacja struktur WZWiK, racjonalizacja zatrudnienia i kosztów administracyjnych oraz większa dbałość o ograniczenie strat – przekonuje radna.
Statystyka mówi, że średnia krajowa ceny wody i ścieków wynosi 5,90 zł za 1 m sześcienny. Tymczasem w Wałbrzychu trzeba płacić 9.28 zł. Według uchwały nr 3 zgromadzenia WZWiK, obecny cennik będzie obowiązywał do 31 lipca tego roku.
- Nieoficjalnie wiemy, że już szykuje się kolejna podwyżka. A WZWiK nie poczuwają się do przedstawienia mieszkańcom powiatu pełnej i rzetelnej kalkulacji cen wody – mówią Krystyna Herman i Robert Ławski.
Podpisy pod petycją będą zbierane w powiecie przez cale lato. Potem trafią do rad miejskich i gminnych, z których każda ma swojego przedstawiciela w WZWiK.
- Liczymy na to, że samorządy, zmobilizowane przez mieszkańców, zareagują na ich postulaty i wykażą się aktywnością w dążeniu do zmian na lepsze – wyjaśniają inicjatorzy akcji.
Niektórzy szefowie gmin są zdziwieni inicjatywą lewicy i nie wróżą jej powodzenia. Burmistrz Jedliny Zdroju Leszek Orpel i wiceburmistrz Szczawna Zdroju Urszula Burek zgodnie podkreślają konieczność inwestycji wodociągowych w regionie wałbrzyskim.
- Tutaj przez dziesięciolecia nic się w tej dziedzinie nie robiło. Musimy doganiać nowoczesność. Jeśli chcemy mieć czystą wodę i niezatruwające środowiska ścieki, musimy sięgnąć do kieszeni – mówią samorządowcy.
Inicjatywa lewicy spodobała się natomiast w Starych Bogaczowicach.
- Czas najwyższy, żeby coś z tymi cenami zrobić – mówi wicewójt gminy Henryk Łuczak.
Ale na pomyśle partyjnych kolegów suchej nitki nie zostawia Zdzisław Dobrowolski.
- Są to działania szkodliwe dla WZWiK i projektu modernizacji kanalizacji, realizowanego przez związek. Takie działania jątrzą, bo nie wskazują konkretnych rozwiązań – gromi partyjnych kolegów były przewodniczący WZWiK.
szela / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: