sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Program "Ładny Dom" w Wałbrzychu
2009-07-01 09:00

Wałbrzyscy radni podjęli uchwałę w sprawie ustanowienia dorocznych nagród finansowych Prezydenta Miasta Wałbrzycha za osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury materialnej Wałbrzycha o nazwie "Ładny Dom". Uchwała wejdzie w życie 14 dni po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2010 roku.
Nagrody będą przyznawane właścicielom, współwłaścicielom albo wspólnotom mieszkaniowym, posiadającym budynki niewpisane do rejestru zabytków, które ze względu na swe położenie, elementy i detale architektoniczne oraz historię ich użytkowania stanowią cenny obiekt kultury materialnej Wałbrzycha, wart podkreślenia, upowszechnienia i ochrony. Podstawą przyznania nagród będą szczególne osiągnięcia remontowe lub modernizacyjne o istotnym znaczeniu dla ekspozycji budynków.


Program „Ładny Dom” to mocno zmodyfikowana forma wcześniej funkcjonującego programu „Nasz Dom”, polegającego na spłacie odsetek od kredytów zaciągniętych przez wspólnoty mieszkaniowe na remonty budynków. Wcześniejszy program został zakwestionowany przez RIO i nie mógł być kontynuowany. Cel nowego programu jest jednak taki sam – zachęcenie wspólnot mieszkaniowych do remontów budynków.

- Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zintensyfikowanie prac remontowych nieruchomości wspólnych jest skorzystanie z narzędzi finansowych opartych na zasadzie partnerstwa. Mechanizm działania sprowadza się do skorzystania z nagradzania, a mianowicie złotówka wydana z budżetu gminy pociąga za sobą złotówkę lub kilkanaście złotych wydanych z kieszeni prywatnych. Ma to olbrzymie znaczenie szczególnie w sytuacji poważnego niedoboru środków finansowych gminy na realizację zaległych remontów. Jednocześnie osoby fizyczne, które wykupiły swój lokal korzystając z dużej bonifikaty, nie będą w stanie finansować remontów bez zastosowania bodźców w postaci dotacji ze względu na ograniczone możliwości finansowe – przekonuje prezydent Wałbrzycha Piotr Kruczkowski.

Źródło: um.walbrzych.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: