sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Zmiany w przepisach na prawo jazdy
2009-07-10 15:42

9 czerwca bieżącego roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące egzaminowania kandydatów na kierowców, które posłużyć mają usprawnieniu procesu zdobywania tak upragnionego przez wielu prawa jazdy. Nowe rozporządzenie dotyczy nie tylko osób zdających egzamin, ale także samych egzaminatorów.
- Najistotniejsze zmiany dotyczą egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Jedna z ważniejszych mówi o tym, że gdy kursant wykona wszystkie manewry prawidłowo, to egzamin może zostać skrócony do 25 minut. Od teraz egzaminator informuje zdającego o popełnionych błędach. 2 błędy, które nie skutkują przerwaniem egzaminu, nie wykluczają egzaminowanego z dalszej jazdy, ta nadal trwa 40 minut ale końcowy wynik sprawdzianu niestety i tak jest w takim przypadku negatywny – informuje Leszek Tkaczyk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu.


Od momentu wprowadzenia zmian minęło zaledwie kilka tygodni. Na efekty wynikające z zapisów nowego rozporządzenia, zdaniem egzaminatorów, trzeba będzie jeszcze poczekać, nie mniej jednak zauważalne są już pierwsze rezultaty wprowadzonych zmian.
- Mamy pierwsze efekty pozytywne dla ludzi. Polegają one na tym, że osoby zdające w tym skróconym czasie są zadowolone nawet z tego, że po pierwsze zdobyły już upragnione prawo jazdy, a po drugie, że wiedziały na bieżąco, jakie błędy popełniły. Wcześniej, przed zmianami, egzaminator informował kursanta po egzaminie o popełnionych błędach. Ci często nie pamiętali nawet w, którym momencie się dopuścili takich pomyłek - tłumaczy Jan Gurazda zastępca dyrektora WORD w Wałbrzychu.
Wprowadzone zmiany obejmują tylko praktyczną część egzaminu. Teorię przyszli kierowcy zdają dalej według takich samych zasad, jakie obowiązywały przed 9 czerwca. Zdobyć uprawniony dokument i to w jak najkrótszym czasie - to marzenie każdego kursanta. Oni również, mimo trudności ze zdaniem egzaminu uważają, że wprowadzone przepisy są pomocne.
- Na pewno jazda według nowych przepisów egzaminowania stała się prostsza dlatego, że jest po prostu mniej stresująca. Wcześniej przeważnie bywało tak, że pod koniec jazdy ten czas wydłużał nasilenie stresu i o popełnienie błędu na mieście nie było trudno – relacjonuje świeżo upieczony kierowca Justyna Gruszczyńska, która zdała egzamin na prawo jazdy za 4 razem.

Norbert Grabowski / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: