sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Modernizacja pomieszczeń Biblioteki pod Atlantami
2010-08-18 10:39

Modernizacja pomieszczeń Powiatowej i Miejskiej Bibliotek Publicznej „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu na „Akademię Młodych” to jedna z kilku inwestycji z obszaru edukacji i szeroko rozumianej sfery społecznej realizowanych w ramach „Lokalnego Programu Rewitalizacji Wałbrzycha na lata 2008 – 2015”. Zadanie zostało zrealizowane w latach 2008 – 2010.

Inwestycja polega na remoncie dwóch pomieszczeń – głównego oraz zaplecza socjalno – sanitarnego, na parterze zabytkowego budynku zlokalizowanego przy ul. Rynek 9 w Wałbrzychu, celem dostosowania ich do prowadzenia zajęć edukacyjnych i kulturalno-rozrywkowych.

 


„Akademia Młodych” mieści się na parterze biblioteki, obok Atrium. Będzie czynna od poniedziałku do soboty. Wyposażona zostanie w 15 stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, bogatą ofertę programów multimedialnych i pomocy edukacyjnych. Pierwsze zajęcia w Akademii odbędą się jesienią bieżącego roku. Przewiduje się, że dziennie z oferty Akademii korzystać będzie ok. 150 – 200 osób.

Równolegle Gmina Wałbrzych realizować będzie przedsięwzięcie społeczne pt. „Multicentrum Edukacyjne pod Atlantami”, polegające na zorganizowaniu w Akademii szerokiej oferty zajęć kulturalnych i edukacyjnych. Umożliwi to prowadzenie zajęć na wysokim poziomie, również w czasie pozaszkolnym oraz połączenie nauki z zabawą.

„Akademia Młodych” będzie realizować program zajęć kulturalnych i edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia umożliwią wyrównywanie szans w dostępie do edukacji i kultury, pożyteczne zagospodarowanie wolnego czasu, aktywizację i integrację środowisk emigracyjnych i mniejszościowych w Wałbrzychu. Planowane są m.in. interaktywne kursy języków obcych, interaktywne lekcje sztuki, zajęcia przy komputerze dla seniorów, prezentacje tradycji narodowych mieszkających w Wałbrzychu mniejszości i emigrantów.

„Akademia Młodych” będzie realizować szereg warsztatów i zajęć adresowanych zarówno do szkół, przedszkoli, innych instytucji opiekuńczo-wychowawczych, jak też indywidualnych użytkowników, podczas których będzie można pogłębić wiedzę z różnych dziedzin nauki i kultury, korzystając z najnowszych technologii, pakietów multimedialnych, klocków K”NEX i innych pomocy edukacyjnych. Akademia Młodych będzie także miejscem spotkań kulturalno-naukowych i projekcji filmowych.

Wśród propozycji znajdą się między innymi:

- otwarte zajęcia i spotkania dla najmłodszych użytkowników w ramach „Klubu Dzieciaka”,

- „Spotkania Młodych” ze znanymi mieszkańcami naszego regionu, dyskusje panelowe, spotkania tematyczne dotyczące m.in. szeroko pojętej profilaktyki, bezpieczeństwa w sieci, itp.,

- interaktywne zajęcia o tematyce regionalnej, w tym prezentacje lokalnej twórczości oraz tradycji i kultury mniejszości narodowych zamieszkujących nasz region,

-”Senior przy komputerze” – zajęcia dla osób starszych obejmujące naukę obsługi komputera (podstawy środowiska Windows, edytor tekstu, Internet).

 

źródło: Atlanty.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: