sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
10-lecie wałbrzyskiej Toyoty
2009-08-27 08:34

Minęło 10 lat od powstania spółki Toyota Motor Manufacturing Poland z siedzibą w Wałbrzychu, czyli jednego z najbardziej prestiżowych inwestorów w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Budzący początkowo sporą sensację egzotyczny koncern wtopił się w wałbrzyską rzeczywistość, dał pracę, podarował kilka cennych samochodów - oczywiście marki Toyota - wałbrzyskim instytucjom, posadził drzewa na wałbrzyskiej ziemi i zaprzyjaźnił się z mieszkańcami.
Początkowe zamierzenia Toyoty były daleko skromniejsze, niż obecne osiągnięcia. Planowano inwestycję o wartości 80 mln euro i zarudnienie 300 osób. Możliwości produkcyjne szacowano na 250 tysięcy manualnych, 5-biegowych skrzyń biegów rocznie. Tymczasem w Toyocie pracuje obecnie ponad 2000 osób, produkcja wynosi ponad milion podzespołów rocznie, a wartość inwestycji sięgnęła 2 miliardów zł.


- Decyzja o inwestycji Toyoty w strefie pozytywnie wpłynęła na rozwój ekonomiczny regionu. Japoński koncern stał się magnesem dla innych prestiżowych firm, które masowo zaczęły się starać o gruntu w wałbrzyskiej strefie – mówi szef Invest Parku, Mirosław Greber.
Co ważne, kierownictwo firmy nie ograniczało się jedynie do pilnowania produkcji i osiągania wysokich zysków. Z roku na rok japoński koncern angażował się w coraz większą liczbę projektów, związanych z życiem miasta. Prowadzona jest akcja dożywiania dzieci z ubogich rodzin, Toyota dofinansowuje inwestycje ekologiczne oraz wałbrzyską kulturę. Pracownicy, z zarządem włącznie, fizycznie pracją na rzecz przyrody. - Załoga Toyoty będzie sadzić świerki wzdłuż trasy rowerowej, do której powstania też wydatnie się przyczynili – mówi prezes MZUK, Teresa Wójcikowska.

Współpracy z Toyotą nie może się nachwalić prezydent Wałbrzycha, Piotr Kruczkowski. - Oczywiście, Toyota to praca, prestiż, poważny inwestor. Ale dostrzegam też wiele innych, cennych zalet tej firmy. To przede wszystkim ogromna kultura pracy wniesiona na nasz polski i wałbrzyski rynek. W rozmowach z Japończykami wystarczy słowo – na pewno zostanie dotrzymane, nawet bez podpisywania oficjalnych umów. Bardzo cenię działalność Toyoty na niwie ekologii, a najbardziej ujęło nas w ratuszu, gdy dostrzegliśmy, że Japończycy uwzględnili nasze hasło promocyjne “Wałbrzych – zielone miasto” w swoich materiałach reklamowych, gdzie oreślają się jako “zielona fabryka w zielonym mieście”.Uważam że Wałbrzych miał dużo szczęścia, gdy zapadła decyzja o lokalizacji tej firmy w naszej strefie ekonomicznej – podkreśla Piotr Kruczkowski.
- Nasza tradycja, to uroczyste obchody 10 rocznicy produkcji i pełnej działalności fabryki – a ta przypada w kwietniu 2012 roku, ale i ten skromny jubielusz jest dla nas okazją do refleksji i podsumowań – mówi rzecznik prasowy wałbrzyskiej Toyoty, Grzegorz Górski.

szela / regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: