sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Niebawem poznamy nominowanych
2014-02-20 11:24

Dziękujemy Państwu za wszystkie zgłoszenia, które przesłaliście i przynieśliście osobiście do naszej redakcji na kolejną edycję Kryształów i Kamieni. Bardzo cenne były również Państwa wskazówki i uwagi dotyczące poszczególnych nominacji. Faktycznie część z nich ma uzasadnienie.


Część zgłoszeń, które wybiórczo prezentowaliśmy w poszczególnych numerach 30 Minut nie zawsze dotyczyły wydarzeń za 2013 rok. A to za mijające 12 miesięcy będziemy wręczać laureatom poszczególnych kategorii statuetki Kryształu i Kamienia. Dlatego weryfikacji Komisi poddane zostaną tylko te, które dotyczyły mijającego roku. Przypominamy zatem, że nagrody wręczac będziemy w następujących kategoriach oraz za:
- Kulturalne Kryształy – dla osoby lub wydarzenia kulturalnego w regionie wałbrzysko-świdnickim uznanego przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najważniejsze wydarzenie roku 2013 w życiu kulturalnym regionu.
- Sportowe Kryształy - dla osoby lub wydarzenia sportowego w regionie wałbrzysko-świdnickim uznanego przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najważniejsze wydarzenie roku 2013 w życiu sportowym regionu.
- Pozarządowe Kryształy – dla osoby lub organizacji pozarządowej uznanej przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najbardziej aktywną w regionie wałbrzysko- świdnickim.
- Akademickie Kryształy – dla studenta/studentki uczelni wyższych w regionie wałbrzysko-świdnickim uznanego/ej przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najlepszego studenta/studentkę 2013 roku.
- Polityczne Kryształy – dla osoby reprezentującej obszar życia politycznego uznanej przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najbardziej skuteczną w swoich działaniach.
- Samorządowe Kryształy - dla osoby uznanej przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za mającą największe osiągnięcia w rozwoju lokalnego samorządu w regionie wałbrzysko-świdnickim.
- Kryształ wśród pracodawców – dla osoby lub firmy z regionu wałbrzysko- świdnickiego uznanej przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za najlepszego pracodawcę w regionie.
Super Kryształ – nagroda dla osoby, firmy, organizacji lub przedsięwzięcia z regionu wałbrzysko- -świdnickiego które zdaniem Kapituły konkursu zasługuje na szczególne wyróżnienie za ubiegły rok.
W czterech pierwszych kategoriach oprócz prestiżowych tytułów i statuetek laureaci nagrody otrzymają nagrody finansowej, która stanowić będzie swoiste stypendia wspierające rozwój sportu, kultury i idei pozarządowej w naszym regionie. Zgodnie z ideą naszego plebiscytu podczas uroczystej gali przyznamy także statuetkę Kamienia - dla wydarzenia w regionie wałbrzysko-świdnickim uznanego przez nominujących, Kapitułę plebiscytu oraz głosujących za „porażkę roku” we wszystkich obszarach życia społeczno-kulturalno-polityczno- sportowego w regionie wałbrzysko- świdnickim.
Teraz wszystko zależy od Kapituły. To ona wybierze po pięć kandydatur do każdej kategorii. Pod ocenę poddane zostaną te kupony, które spełniają regulamin naszej zabawy. Muszą więc uzasadniać nominację za 2013 rok!. Później wszystko już w Państwa rękach. Wygrają Ci, na których w poszczególnych kategoriach wpłynie najwięcej smsów. Pula nagród sięgnie kilka tysięcy złotych. Po decyzji Kapituły zaprezentujemy kandydatów oraz numery i kody, które zostaną im przypisane do głosowania.
Źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: