sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Prezydent Świdnicy, prezes Polonii/Sparty: - Porozumieliśm
2009-09-18 13:37

Prezydent Świdnicy porozumiał się z kierownictwem świdnickiego Klubu Piłkarskiego Polonia/Sparta. Klub, którego zawodnicy grają w III lidze piłkarskiej otrzyma jeszcze więcej pieniędzy.


Rozmowy dotyczące dofinansowania i przekształceń trwały blisko rok.

– Podjąłem decyzję o skierowaniu pod obrady uchwały, która przewiduje, że do końca roku świdnicki klub sportowy otrzyma dodatkowe wsparcie. Te fundusze pozwolą piłkarzom martwić się o wynik, a nie o byt. Mimo, że 2009 rok jest jednym z najtrudniejszych w historii świdnickiego samorządu ze względu na kryzys gospodarczy i oszczędności, które wprowadziliśmy w bardzo wielu dziedzinach życia, wspieraliśmy świdnicką drużynę cały czas i kontynuujemy to dalej – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

– Cieszymy się z dodatkowego wsparcia, ponieważ klub znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Zdajemy sobie sprawę, że władze miasta w ten sposób dają pierwszeństwo do promocji naszego klubu oraz piłki nożnej, ale mam przekonanie, że zawodnicy pokażą kibicom, że warto było to zrobić – mówi Romuald Górski, prezes Klubu Piłkarskiego Polonia/Sparta.

Zgodnie z planem w 2009 r. władze Świdnicy przeznaczyły na działalność klubu w ramach konkursów (szkolenia dzieci i młodzieży, sport kwalifikowany, stypendia dla zawodników) niespełna 287 tys. zł. Szacujemy, że w konkursach, które są realizowane w drugiej połowie roku klub otrzyma kolejne ok. 90 tys. zł.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy (w piątek, 25 września) radnym zostanie przekazany pakiet uchwał, które pozwolą na dodatkowe wsparcie klubu. Jeśli radni miejscy wyrażą zgodę, to budżet klubu jeszcze w tym roku zostałby zasilony kwotą ok. 131 tys. zł. W ciągu najbliższych kilku tygodni byłoby to 50 tys. zł, a pozostałe środki zostaną przekazane jeszcze w tym roku, pod warunkiem, że klub będzie terminowo realizował swoje zobowiązania. Od stopnia realizacji postanowień będzie zależało również przyszłoroczne finansowanie klubu, które w zależności od realizacji ustaleń może wynosić od 200 do 450 tys. zł.

Klub Polonia/Sparta zobowiązał się niezwłocznie przystąpić do powołania sportowej spółki akcyjnej, która według planu powinna rozpocząć działalność od stycznia 2010 r.

– To najlepsze rozwiązanie, które sprawia, że finanse i działalność jest przejrzysta, co może pomóc w szybszym znalezieniu sponsorów – mówią zgodnie prezydent Murdzek i prezes Górski.

Polonia/Sparta zobowiązała się również wspólnie z miastem wprowadzić do spółki udziałowca, który zapewni brakujące kwoty dofinansowania – w tym roku 10 proc. wielkości budżetu klubu.

 

www.um.swidnica.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: