sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Akcja społeczna "Dach nad głową" w Leroy Merlin w Świdnicy
2010-11-09 14:33

Tegoroczny "Dach nad głową" (III edycja), czyli akcja społeczna towarzysząca akcji promocyjnej "Święto Majsterkowicza", odbyło się 6 listopada na terenie marketu Leroy Merlin w Świdnicy. W akcji wzięło udział kilkanaście szkół, około 50 uczniów. Szkoły reprezentowały powiaty: dzierżoniowski, wałbrzyski oraz świdnicki.

Czteroosobowe drużyny zostały podzielone na tury, podczas których miały okazję rywalizować z dziećmi z innych placówek. Wśród zawodników byli także uczniwie ze Świebodzic, ze Szkoły Podstawowej nr 3, 4-osobowa drużyna z kl. 5c "Mróweczki z Trójeczki I ": Jakub Ciepły, Patryk Janik, Małgorzata Kubińska i Ola Sobiesiak pod opieką p. Agnieszki Pelc oraz 4 osobowa drużyna z klasy 6a "Mróweczki z Trójeczki II": Klaudia Kargol, Bernadeta Glapińska, Patryk Łukaszewski i Łukasz Jakóbowski pod opieką p. Adrianny Szarzyńskiej.Zadaniem uczestników było zbudowanie domu z przygotowanych klocków LEGO. Ponadto każdy zespół musiał dokładnie opisać swoje dzieło. Opis uwzględniał 3 produkty z asortymentu marketu Leroy Merlin, które drużyna wykorzystałaby do wybudowania realnego. Następnie stworzone przez uczniów prace będą przez tydzień wystawione na terenie marketu, gdzie klienci będą mogli oddawać głosy na najlepsze z nich. To właśnie klienci zadecydują o tym, kto wygra tegoroczne budowanie. - Uczniowie walczyli o wygraną dla klasy - uczniowie ze zwycięskiej placówki wybiorą się do Wrocławskiego Parku Wodnego i dla szkoły - bon o wartości 1000 zł na zakupy w Leroy Merlin.

"Dach nad głową" w tym roku był bezpośrednio związany z inną tego typu akcją, czyli "Sobotnim Wolontariatem". Zwycięska szkoła będzie miała możliwość wskazania podmiotu charytatywnego, na który zostaną przekazane wszystkie klocki, użyte przez dzieci do budowania domów. Ponadto w ramach "Sobotniego Wolontariatu" na rzecz wskazanej organizacji zostaną przeprowadzone drobne prace budowlane i dekoracyjne, które ufunduje i zrealizuje market Leroy Merlin w Świdnicy.

Podmioty charytatywne wybrane przez naszą szkołę to Dom Małego Dziecka w Wałbrzychu i Dom Dziecka w Piławie Górnej.
Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na wyniki!

 

 

źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: