sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Plac śmiechu nie Rycerski
2014-08-11 11:03

Straż miejska w Wałbrzychu pilnuje przez całą dobę placu Rycerskiego. Spowodowane jest to falą kradzieży i aktów wandalizmu. O sprawie jako pierwsze poinformowało Radio Wrocław. Informacja szybko obiegła ogólnopolskie media.


Remont placu Magistrackiego kosztował ponad sześć milionów złotych. Niestety nie ma monitoringu, co szybko wykorzystali złodzieje. Czując się bezkarnie zaczęli wynosić wszystko, co byli w stanie unieść. Od róży, bukszpanu, po gres czy ozdobne kamienie. „Na Placu Rycerskim dochodzi do notorycznych prób dewastacji toalet, kradzieży elementów armatury sanitarnej, kradzieży wody (przez osoby nielegalnie myjące samochody), czy wielogodzinnego przesiadywania (bez powodu) w zamkniętych kabinach toalet osób bezdomnych. Strach pomyśleć, co będzie się działo w okresie zimowym” - to jedna z notatek służbowych wałbrzyskiego strażnika – czytamy w informacji Radia Wrocław. W lipcu funkcjonariusz straży miejskiej podczas rutynowej kontroli placu Rycerskiego zauważył dwie kucające sylwetki kobiece. Jedna z wałbrzyszanek pospiesznie wyrywała nowo posadzone krzaki róż, z klombu tuż za budynkami przy ulicy Rycerskiej. Druga kobieta pakowała skradzione sadzonki do reklamówki. Jak się tłumaczyły, mieszkanka Śródmieścia i Nowego Miasta, potrzebowały jedynie kilku sadzonek dla siebie do ogródka przydomowego. Dlatego prezydent Roman Szełemej rekomendował komendantowi postawienia w tym miejscu strażnika miejskiego. Placu pilnować będą teraz na trzy zmiany. - Boleję nad tym, że trzeba to zrobić – powiedział w rozmowie z rozgłośnią z Wrocławia prezydent Roman Szełemej. Niestety to nie jedyne przypadku aktów wandalizmu. Kilka dni temu na świeżo wyremontowanej elewacji gimnazjum numer jeden pojawiło się wielkie „graffiti”. Wykonali je sympatycy jednego z miejscowych zespołów sportowych. Jego usunięcie będzie kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Źródło: 30minut.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: