sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
II Festiwal Reżyserii Filmowej w Świdnicy za nami
2009-05-12 09:07

Ponad 8,5 tys. osób na pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, 2 mln widzów oglądających telewizyjne relacje z festiwalu - to wynik II Festiwalu Reżyserii Filmowej, który w sobotę 9 maja zakończył się w Świdnicy.
Na publiczność ze Świdnicy oraz gości - podczas pięciu festiwalowych dni - czekało ponad 20 projekcji, a także liczne spotkania z reżyserami i aktorami. W tym roku w ramach festiwalu zorganizowano dzień węgierski z filmami czołowej reżyserki Marty Meszaros. Do Świdnicy przyjechała sama Meszaros. Gościli również m.in. Sylwester Chęciński, Anna Dereszowska, Robert Gonera, Cezary Harasimowicz, Marek Krajewski, Waldemar Krzystek, Bogusław Linda, Michał Rosa, Janusz Zaorski.


- Festiwal to święto polskiego filmu. Nie chcę mówić do zobaczenia za rok, a bardziej to, że polskie kino, które jest coraz lepsze i bogatsze, warto oglądać przez cały rok – mówił podczas ceremonii kończącej festiwal Janusz Zaorski, dyrektor artystyczny II FRF.

Podczas festiwalowego wtorku i soboty najlepszych twórców nagrodzono dzikami. Kryształowe dziki otrzymali: Sylwester Chęciński za całokształt twórczości, Bogusław Linda – nagroda dla aktora za największy wkład w reżyserię filmu. Pośmiertnie uhonorowano również aktorów za całokształt twórczości: Tadeusza Szymkowa i Krzysztofa Zaleskiego.

Ten najważniejszy dzik – złoty – przypadł Jerzemu Skolimowskiemu, twórcy filmu „Cztery noce z Anną”. Obraz ten pokonał w konkursie: „33 sceny z życia” Małgorzaty Szumowskiej, „Rysa” Michała Rosy, „Gry wojenne” Dariusza Jabłońskiego i „Boisko bezdomnych” Kasi Adamik.

Z sukcesu festiwalu cieszą się organizatorzy:
- W ubiegłym roku mówiliśmy, że festiwale filmowe mają komplet widowni dopiero przy szóstej edycji. My cieszymy się, że tak duże powodzenie świdnicki Festiwal Reżyserii Filmowej zyskał już za drugim razem. To niewątpliwy sukces, który wykorzystamy w kolejnych edycjach. Co do tego, że świdniczanie chcą festiwalu filmowego, nie mam wątpliwości. Obecność naszych mieszkańców i ich gości była wręcz wzorowa. Na wielu pokazach brakowało miejsc. Sporym powodzeniem cieszyły się spotkania i dyskusje z aktorami i reżyserami. Z tego dialogu cieszę się najbardziej. Podsumowując mogę powiedzieć tak: To widzowie zagłosowali za festiwalem i tego głosu z pewnością nie możemy zignorować – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

- Jestem najszczęśliwszą osobą, bo nie odważyłem się marzyć, że w festiwalu weźmie udział ponad 8,5 tys. osób. 2 mln widzów zgromadziły relacje telewizyjne. Na festiwalu najważniejsza jest widownia i to się udało – komentuje Stanisław Dzierniejko, dyrektor i producent festiwalu.

Źródło: um.swidnica.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: