sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Dąb i Akacja- poszukiwanie ludzi aktywnych regionalnie
2010-09-06 10:24

„Akcja Akacja” i „Akcja Dąb” to kolejna próba poszukiwania w naszym regionie aktywnych Dolnoślązaczek i Dolnoślązaków
Inicjatywy oddolne są solą dobrze funkcjonujących społeczności. Wie o tym każdy licealista, który choć kilka razy zawitał na lekcje WOS-u, ma tego świadomość Unia Europejska, która za sprawą Europejskiego Funduszu Społecznego wspiera tego typu działalność. Jak się okazuje, zdaje sobie z tego sprawę także Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, która już po raz piąty postanowiła nagrodzić najaktywniejszych mieszkańców Dolnego Śląska, którzy aktywnie przyczyniają się do zmiany na lepsze swojego otoczenia.

 


 


Pierwszy konkurs „Akcja Akacja” odbył się w 2006 roku, a realizowany był na terenie całego kraju przez Fundację „Partners” Polska. Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych jako współorganizator odpowiadała wówczas za prowadzenie akcji na Dolnym Śląsku. - Wówczas nagradzaliśmy kobiety, które były liderkami w swoich środowiskach, swoim działaniem promowały otwartość i tolerancję, inspirowały i angażowały do działania innych - mówi Anna Bogucka, koordynator konkursów. – W tym roku będzie podobnie, z tą różnicą, że po raz pierwszy zorganizowana będzie „Akcja Dąb”. Ma to związek z dużą popularnością naszego konkursu w latach ubiegłych i licznymi głosami jakie napływały do naszej Federacji, mówiącymi o potrzebie zorganizowania konkursu, który mógłby nagrodzić mężczyzn zaangażowanych w działalność na rzecz społeczeństwa obywatelskiego – dodaje. Obecnie konkurs „Akcja Akacja” ma zasięg regionalny, podobnie zresztą jak „Akcja Dąb”.
– Po wycofaniu się głównego organizatora, nie chcieliśmy zarzucać pomysłu. W naszym regionie cieszył się on zbyt dużym zainteresowaniem, aby z tego rezygnować – tłumaczy Anna Bogucka.
Kogo można zgłosić do „Akcji Akacja” oraz „Akcji Dąb”? Praktycznie nie istnieją żadne ograniczenia. Nie jest wymagane, aby ewentualni laureaci zrzeszeni byli w formalnych grupach, nie ma też ograniczeń wiekowych. Laureat może pochodzić tak samo z dużego miasta jak i niewielkiej miejscowości. Ważne jest jedynie, aby osoby startujące w konkursach działały na rzecz swoich społeczności, były aktywne a ich działalność miała charakter społeczny. Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych pragnie uhonorować i wyróżnić te osoby, pokazać je społeczeństwu, aby mogły one inspirować i zachęcać do działania na rzecz naszego wspólnego dobra innych. Laureaci obu konkursów poza nagrodami ufundowanymi przez sponsorów mogą liczyć na pamiątkowe drzewko (akacji oraz dębu), które zostaną posadzone w jednym z wrocławskich parków. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 20 października. Najpierw odbędzie się uroczyste posadzenie drzewek, wręczenie nagród, a uroczystość zwieńczy gala finałowa, w której udział wezmą zaproszeni goście, przedstawiciele mediów oraz wszyscy nominowani w konkursie.
W obu konkursach przy wyborze laureatów decydować będą takie same kryteria:
- działalność na rzecz lokalnych środowisk
- promowanie zasad otwartości i tolerancji
- innowacyjność oraz społeczna przydatnością podejmowanych działań
- inspirowanie oraz angażowanie w działania innych
- prowadzenie działalności o charakterze społecznym
- nie jest wymagane od kandydatów funkcjonowanie w sformalizowanej organizacji
- pod uwagę brana będzie działalność z ostatnich pięciu
Zgłoszenia kandydatur można wysyłać przez cały wrzesień do biura Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych pocztą tradycyjną, bądź elektroniczną.

 

 

źródło: regionalnatv.pl



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: