sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Dbają o nasze bezpieczeństwo
2012-07-02 14:57

Monitoring pozwala na szybkie zatrzymanie osób naruszających prawo, fotoradar robi zdjęcia na, których widać niezapięte pasy, zaś patrol rowerowy dostanie się tam gdzie zawodzi samochód. I czy do obowiązków funkcjonariuszy Straży Miejskiej należy tylko nakładanie mandatów za przekroczenie prędkości? Wszystkiego mogliśmy się dowiedzieć podczas Dni Otwartych w Straży Miejskiej, w których udział wzięły głównie dzieci. Uczestnicy mogli zwiedzić centrum dowodzenia, salę odpraw, a także stanowisko monitoringu miejskiego. Pracownicy cywilni przez całą dobę obserwują Rynek i okolice, a do dyspozycji mają trzynaście kamer. Wkrótce jednak ich liczba ma wzrosnąć i nowe kamery pojawią się między innymi na Osiedlach Zarzeczu i Zawiszów. Funkcjonariusze zaznaczają, że w miejscach gdzie pojawił się monitoring tak zwane chuligaństwo znacznie zmalało.


- W ten sposób natychmiast udało się zatrzymać sprawców kradzieży rynny przy Katedrze, których działania zostały zarejestrowane na filmie- opowiadali pracownicy, pokazując jak wielkie zbliżenie może zrobić pojedyncza kamera. Funkcjonariusze chętnie opowiedzieli o wymówkach osób naruszających prawo i jak stwierdzili, ze wszystkich historii powstała by obszerna książka. - Ludzie kojarzą nas z radarami, mandatami za szybką jazdę i blokadami na kołach, a przecież wykonujemy również inne zadania, których wielu ludzi nie dostrzega- mówił starszy inspektor Marek Fiłonowicz. Do zadań Straży Miejskiej po za czuwaniem nad porządkiem i kontrolą ruchu drogowego, należą również ochrona spokoju w miejscach publicznych, doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień, zabezpieczenie miejsca przestępstwa czy katastrofy, ochrona obiektów komunalnych, a także edukacja społeczności lokalnej, często dzieci i młodzieży w szkołach, o rodzajach zagrożeń, a także o przepisach do których należy się stosować. Obecnie po za trzema radiowozami, funkcjonariusze mają również do dyspozycji cztery rowery. Podobne patrole stają się coraz bardziej popularne. Są znacznie szybsze od patroli pieszych, a jednocześnie mogą znaleźć się w miejscu do którego samochód nie wjedzie. Izabela Patro

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: