sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
30.04.2017 Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego w Wałbrzychu
2017-04-25 13:31

Cała moc atrakcji, rowery, wiosna, piknik na zakończenie przejazdu w ramach Rozpoczęcia Sezonu Turystycznego w Starej Kopalni. Wszystko za darmo ! Wystarczy być, wziąć swój sprawny rower i pozytywną energie, stawić się na zbiórce i pojechać razem ze wszystkimi w rowerowej paradzie przez miasto!
Już w niedzielę 30 kwietnia w Wałbrzychu po raz kolejny swoje święto będą mieli rowerzyści. Nie tylko Ci zapaleni, ale również wsiadający na rower tylko od czasu do czasu. Mile widziane są całe rodziny z dziećmi.


Organizatorzy Rozpoczęcia Sezonu Rowerowego już po raz czwarty zapraszają na rowerową przejażdżkę włączoną w tym roku w miejskie obchody Rozpoczęcia Sezonu Turystycznego. Oznacza to że rowerzyści będą mieli niebywałą okazję integracji podczas pikniku w Starej Kopalni z turystami pieszymi, rolkarzami, biegaczami, czy piechurami z kijkami , którzy tego dnia również pojawią się o godzinie 12:00 przy ul. Wysockiego. Podczas pierwszej edycji Rozpoczęcia Sezonu Rowerowego w Wałbrzychu ulicami miasta pojechało ok 50 osób, które w chłodzie i deszczu wspólnie zdecydowało się przejechać spod Galerii Victoria do Zamku Książ. W 2015 roku przy pięknej pogodzie w paradzie rowerowej pojechało już ponad 700 osób w długim peletonie pełnym rodziców z dziećmi, seniorów, profesjonalnych zawodników czy turystów - amatorów. Rok temu na trasie przejazdu przez Wałbrzych i Szczawno Zdrój dodatkowo pojawiły się liczne grupy, które do Wałbrzycha przyjechały reprezentować na imprezie swoje miasta i gminy, zarówno z najbliższych okolic, ale nawet Legnicy, Jeleniej Góry, czy Wrocławia. Organizatorzy wydarzenia w tym roku również liczą na obecność licznych grup wałbrzyskich fanów dwóch kółek – tym bardziej, że jak podkraślają – klimat i ton ten imprezie nadają sami uczestnicy.

W ostatnią kwietniową niedzielę zapraszamy każdego, kto tylko ma ochotę pojechać razem z organizatorami. Nie zależnie od wieku impreza jest dla każdego. Będziemy jechać tak, aby każdy mógł dojechać do miejsca zakończenia imprezy, gdzie atrakcje - niespodzianki dla każdego uczestnika przygotowuje Urząd Miasta.

Zapraszamy wszystkich na ul. Kusocińskiego na Piaskowej Górze, gdzie wszyscy się zbieramy by wyruszyć przez miasto. Pojedziemy przez ul. Wyszyńskiego, Grota – Rowerckiego, Wrocławską, Armii Krajowej, Kolejową aby ul. Wysockiego dojechać do Starej Kopalni. Cały przejazd odbędzie się w obstawie policji i straży miejskiej, po to by każdy czuł się bezpiecznie.
Na mecie przejazdu oprócz atrakcji dla wszystkich odbędą się również typowo rowerowe konkurencje przygotowane przez kolarskich specjalistów czyli klub KKW Superior Wałbrzych .
Również w tym roku drobny poczęstunek dla uczestników przygotuje catering ufundowany przez Urząd Miasta. – wspomina o atrakcjach Tomasz Czeleń – celem jest promocja aktywnego wypoczynku , roweru jako fajnego, zdrowego i ekologicznego środka komunikacji, ale również wszelkich form turystyki jako sposobu na spędzenie wolnego czasu. Chcemy by ten nasz event tworzyli sami mieszkańcy, to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości, integracji aktywnych środowisk, do wspólnego wyjścia z domu i pokazania, że wałbrzyszanie potrafią uczestniczyć i tworzyć pozytywne akcje. Że są i chcą być aktywni, dla tego bardzo nas cieszy pozytywny odbiór zarówno lokalnej społeczności jak i mediów. W ostatnich edycjach wałbrzyszanie byli fantastyczni i przerośli nasze najśmielsze oczekiwania swoim odbiorem! Pokazali że Wałbrzych też może i potrafi być radosny, fajny, aktywny i że chce działać. Po pierwszej naszej edycji pojawiły się akcje organizowane w podobny sposób, które również kończyły się dużym pozytywnym odbiorem.

To typowo społeczna akcja dla Wałbrzycha i jej mieszkańców dla tego cieszy, że ludzie tak chętnie i entuzjastycznie do nich podchodzą. Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego zapoczątkowane 4 lata temu to była chyba pierwsza od wielu lat tego typu akcja społeczna dla mieszkańców mająca na celu integracje mieszkańców. Czas pokazał że bardzo się sprawdziła. . Jaki będzie jej tegoroczny oddźwięk przekonamy się już 30 kwietnia. Organizatorzy przede wszystkim teraz patrzą w niebo. Liczą że nie tylko frekwencja ale i pogoda dopisze.

Zapraszamy wszystkich do Wałbrzycha 30 kwietnia 2017. Zbiórka uczestników na ulicy Kusocińskiego w dzielnicy Piaskowa Góra od godz 10:30. Wspólny start rowerowej parady przez miasto ok. godziny 11:00. Trasa przejazdu: (Wałbrzych) Kusocińskiego Stadion – ul. Wyszyńskiego- Grota – Roweckiego –Wrocławska - Armii Krajowej - Kolejowa - Wysockiego (Stara Kopalnia).

Tekst: Tomasz CzeleńWróć
dodaj komentarz | Komentarze: