sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
MŁODZI BEZPIECZNI W SIECI
2018-04-05 15:20

Za pośrednictwem Internetu załatwiamy dziś bardzo wiele spraw - zarówno zawodowych, jak i prywatnych.
Jako użytkownicy sieci jesteśmy narażeni na szereg niebezpieczeństw związanych z naszymi danymi oraz istotnymi informacjami przechowywanymi na naszych urządzaniach.

Poniżej kilka podstawowych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w sieci. Naprawdę warto ich przestrzegać!
Projekt dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.


- Ochrona indywidualnych haseł dostępowych
Pamiętaj, aby Twoje hasła były wystarczająco długie i trudne do odgadnięcia (min 12 znaków). Nie udostępniaj ich osobom trzecim, a w różnych miejscach posługuj się różnymi hasłami.

- Każdorazowe wpisywanie haseł podczas logowania

Pamiętaj, że opcja zapamiętywania haseł, np. w przeglądarkach, nie jest bezpieczna. Często wygodne rozwiązanie wcale nie jest tym dobrym!

- Dobry program antywirusowy
Pamiętaj, aby korzystać z oprogramowania antywirusowego i regularnie je aktualizować, zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

- Tylko zaufane dostępy do sieci Internet
Pamiętaj, aby być ostrożnym, jeśli chodzi o korzystanie z niezabezpieczonych sieci wi-fi i zawsze używaj połączeń szyfrowanych.

- Rozważna obsługa poczty elektronicznej
Pamiętaj, że nie należy otwierać podejrzanych załączników od nadawców których nie znamy, ani klikać w linki niewiadomego pochodzenia.

- Prawidłowy adres url strony www
Pamiętaj, aby sprawdzać, czy serwis, na który się logujesz posiada certyfikat SSL (tzw. "zielona kłódka"). Taki certyfikat potwierdza poufność danych przesyłanych drogą elektroniczną.

- Wyloguj się po zakończeniu pracy
Pamiętaj, aby wylogować się po każdej sesji z serwisów czy systemów, na których pracowałeś. Nie bądź dla wygody zalogowany na stałe, bo bezpieczeństwo jest zdecydowanie ważniejsze!

- Cierpliwość i dociekliwość w razie wątpliwości
Pamiętaj, że jeśli nie jesteś pewien, że czynność, którą chcesz wykonać, jest bezpieczna, dobrze jest poszukać na ten temat więcej informacji w sieci. Nie zapominaj o zasadzie ograniczonego zaufania.

- Dbaj o swoją prywatność w sieci
Pamiętaj, aby zachować rozsądek przy publikowaniu w sieci (na przykład na Facebooku) prywatnych informacji czy też zdjęć. Czasami mogą one zostać wykorzystane w nieuczciwym celu, nawet bez Twojej wiedzy.

- Dokładne zapoznawanie się z treścią regulaminów usług
Pamiętaj, aby zwracać uwagę również na treść pisaną mniejszą czcionką, często właśnie w taki sposób zapisane są ważne pod względem Twojego bezpieczeństwa informacje.

 

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: