sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Projekt Bezpieczna Gmina Szczawno-Zdrój
2018-09-27 15:47

Klub MKS Mazbud Basket Szczawno-Zdrój po udanym projekcie dotyczącym przekazania defibrylatora AED na Halę Sportową w Szczawnie-Zdroju i przeszkoleniu 50 dzieci z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, chciałby dalej kontynuować swoją działalność w tym kierunku.


Wspólnie ze Stowarzyszeniem „Realne Marzenia” z Olkusza złożyliśmy wniosek w programie PZU PomocToMoc - www.pomoctomoc.pzu.pl dotyczący zorganizowania w Szczawnie-Zdroju szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z wykorzystaniem innowacyjnego symulatora w technologii wirtualnej rzeczywistości oraz zakup 12 defibrylatorów AED, które rozlokowane zostaną w kluczowych dla miasta miejscach. Nasz projekt zakłada przeszkolenie z pierwszej pomocy 300 osób mieszkających, uczących się i pracujących w Szczawnie-Zdroju. Będą to uczniowie szkół, pracownicy Urzędu Miasta, Biblioteki, czy też mieszkańcy Uzdrowiska.

Złożenie wniosku do programu PomocToMoc poprzedziły konsultacje społeczne, w których otrzymaliśmy kilka pozytywnych odpowiedzi, że przeprowadzenie kursu z pierwszej pomocy przedmedycznej w naszej gminie jest jak najbardziej zasadne i potrzebne. Różne środowiska wyrażają poparcie i chęć udziału w organizowanym przez nas szkoleniu (Urząd Gminy, Biblioteka, Szkoła, Stowarzyszenia Kocham Szczawno-Zdrój i Szczawno Zdrój Możliwości, Przychodnia, mieszkańcy Szczawna-Zdroju) w przypadku jego realizacji. Społeczność Szczawna-Zdroju czuje bowiem potrzebę nieustannego kształcenia się w tematyce udzielania pierwszej pomocy, bowiem każda sytuacja, gdzie trzeba udzielić pierwszej pomocy jest stresująca i każde kolejne szkolenie pomoże uczestnikom opanować stres i nerwy w sytuacjach, gdzie faktycznie będzie potrzebna ich pomoc. Technologia VR pozwala na odbycie szkolenia w wymiarze 3D. Nabycie umiejętności udzielania pierwszej pomocy, może przydać się kursantom na każdym etapie ich życia. Nie można określić kiedy to nastąpi i najlepiej, aby takich sytuacji było jak najmniej. Niestety, zagrożenia czyhają na nas wszędzie i musimy być przygotowani w każdym momencie życia, aby stawić im czoła.

O tym, czy projekt „Bezpieczna Gmina Szczawno-Zdrój” znajdzie uznanie w oczach PZU i zostanie sfinansowany dowiemy się do 10 października. Oprócz oceny czysto merytorycznej projektu, wpływ na jego akceptację ze strony organizatorów, może mieć fakt, czy projekt jest „popularny” wśród mieszkańców, mediów i osób chcących w nim uczestniczyć. W związku z tym proszę o udostępnienie tej informacji na Waszych portalach, a wszystkich odbiorców o polubienie naszego projektu na stronie www.pomoctomoc.pzu.pl/node/427 , gdzie wspólnie możemy pokazać, jak ważna jest dla nas wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy, która niejednokrotnie może uratować komuś życie. Gdyby udało się wdrożyć nasz projekt w życie, stalibyśmy się jedną z bazpieczniejszych, jak nie najbezpieczniejszych gmin w Polsce, pod względem wyposażenia w AED i przeszkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. #RazemMożemyWięcej

Dziękuję za wsparcieAutor: Paweł Danielak


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: