sowie

Newsy, informacje z regionu Góry Sowie, Sudety, Wałbrzych i okolice

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
Data newsa: 2010-01-18 21:03

Ostatni komentarz: E no, ziomek :)
Wiedziałeś, że opublikowali Twój wywiad z nim nawet na jego oficjalnej stronie? :)
http://pejaslumsattack.pl/index.php?go=wywiad_tojestchujowe

Gratulacje!
dodany: 2010.06.13 22:42:28
przez: gość
czytaj więcej
Drugie Śniadanie Biznesowe z EIT Raw Materials
2023-11-16 15:32

Zapraszamy do udziału w Śniadaniu Biznesowym z EIT Raw Minerals! Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli sektora surowcowego, przemysłu wydobywczego, środowiska start-upów i innowacji działających w obszarze eksploracji i przetwórtswa surowców mineralnych.

Spotkanie odbędzie się już 5 grudnia (wtorek) w budynku H-14 Politechniki Wrocławskiej (ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40, 50-370 Wrocław). Udział w śniadaniu jest bezpłatny - liczba miejsc jest ograniczona! Rejestracja jest otwarta do dnia 20 listopada 2023 r. do godz. 15:00.


W imieniu Dziekana Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii – prof. Radosława Zimroza, Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu EIT Raw Materials – Krzysztofa Kubackiego, Koordynatorki ds. EIT Raw Materials w Politechnice Wrocławskiej – Magdaleny Worsy-Kozak oraz całego zespołu Digital Mining Center Politechniki Wrocławskiej serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektora surowcowego, przemysłu wydobywczego, środowiska start-upów i innowacji działających w obszarze eksploracji, eksploatacji i przetwórstwa surowców mineralnych pierwotnych oraz wtórnych, górnictwa i przeróbki kopalin, recyklingu i odzysku pierwiastków ze źródeł wtórnych i niekonwencjonalnych, dostarczających innowacyjne rozwiązania dla sektora surowcowego, energetycznego i górnictwa, do udziału w Drugim Śniadaniu Biznesowym z #EIT Raw Materials pod hasłem „Odpowiedzialne pozyskiwanie surowców motorem zrównoważonych zmian!”.

W czasie spotkania dowiecie się Państwo czym jest EIT Raw Materials i jakie możliwości oferuje dla biznesu. Poznacie też efekty projektów współfinansowanych przez EIT Raw Materials, które zrealizowane zostały w Politechnice Wrocławskiej. Ponadto przedstawimy Wam projekty i przedsięwzięcia, które wciąż trwają i których postępy możecie na bieżąco śledzić, czy też dołączyć do grona beneficjentów.

W tym roku chcemy rozpocząć dialog wszystkich interesariuszy w trójkącie wiedzy, łącząc biznes, administrację i naukę. W czasie trzech paneli dyskusyjnych poruszymy tematy istotne dla nowoczesnej gospodarki surowcowej naszego kraju, od innowacyjnych rozwiązań w górnictwie po niekonwencjonalne technologie produkcji energii i metali.

Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w sesji dyskusyjnej „Podziel się wyzwaniem / pomysłem!” . Ideą tej sesji jest otwarcie się partnerów biznesowych i podzielenie się problemami i wyzwaniami, które mają do rozwiązania w swojej działalności. Z drugiej strony chcemy, aby świat nauki podzielił się z biznesem pomysłami współpracy i ideami badawczo-rozwojowymi. Liczymy tutaj na konstruktywną krytykę ze strony partnerów przemysłowych oraz swojego rodzaju burzę mózgów uczestników spotkania.

Więcej informacji:
https://dmc.pwr.edu.pl/index.php/sniadanie-biznesowe-z-eit-raw-materials-2023/Autor: Zespół Politechniki Wrocławskiej i EIT Raw Materials


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: